Рада національної безпеки і оборони України

Інститут утворено Указом Президента України від 16 березня 2001 року № 173 “Про Національний інститут проблем міжнародної безпеки”.

Інститут ліквідовано Указом Президента України від 2 квітня 2010 року № 471 “Про оптимізацію діяльності з розроблення наукових засад національної безпеки України”.

 

Конференції, Круглі столи


Знайдено: 25

18.12.2009 Круглий стіл “Світовий досвід консолідації суспільства і зміцнення національної безпеки”

18 грудня 2009 року в Національному Інституті проблем міжнародної безпеки при Раді Національної безпеки та оборони України було проведено Круглий стіл на тему "Світовий досвід консолідації суспільства і зміцнення національної безпеки".

 

16.12.2009 Круглий стіл «Інформаційна прозорість та експертна підтримка прийняття державних рішень»

16 грудня 2009 року в Національному інституті проблем міжнародної безпеки при РНБОУ (НІПМБ) відбувся Круглий стіл на тему «Інформаційна прозорість та експертна підтримка прийняття державних рішень».

Робота експертів була організована у вигляді 4-годинного "мозкового штурму", який тривав впродовж двох сесій

 

11.12.2009 Семінар "Програмне управління ресурсами в галузі безпеки"

11 грудня 2009 року Національний інститут проблем міжнародної безпеки при Раді національної безпеки і оборони України спільно зі Службою безпеки України, Женевським центром демократичного контролю над збройними силами (DCAF), Центром міжнародного співробітництва взаємодії з органами державної влади СБ України, Інститутом дослідження проблем державної безпеки та Офісом зв'язку НАТО в Україні провів третій семінар у рамках постійного семінару "Програмне управління ресурсами в галузі безпеки".

 

10.12.2009 Міжнародна конференція з питань реформування системи управління сектором безпеки в умовах розгортання кризових ситуацій

10 грудня 2009 року Національний інститут проблем міжнародної безпеки при Раді національної безпеки і оборони України спільно з Женевським центром демократичного контролю над збройними силами (DCAF) провів міжнародну конференцію з питань реформування системи управління сектором безпеки в умовах розгортання кризових ситуацій.

 

 

04.12.2009 Круглий стіл “Майбутнє безпеки – інформаційні інновації (суспільство, наука та бізнес)”

4 грудня в приміщенні Національного інституту проблем міжнародної безпеки при РНБО України відбувся круглий стіл на тему "Майбутнє безпеки - інформаційні інновації (суспільство, наука та бізнес)". Організаторами події виступили провідне видавництво в галузі безпеки "Академпрес" спільно з Національним інститутом проблем міжнародної безпеки при РНБО України.

    Вперше  за круглим столом зібралися провідні фахівці в галузі інформації та безпеки, що представляють державні органи, провідні науковці, а також представники бізнесу. Так, серед запрошених на круглий стіл були представник таких відомих компаній як «Майкрософт Україна», «Лабораторія Касперського», «Сідкон», «Антивірусна лабораторія», Headtechnology, Secure Technologies.

 

 

02.12.2009 Міжнародне експертне засідання з питань обговорення Національного кодексу розвідувальної етики

У засіданні взяли участь провідні експерти у сфері розвідки, народні депутати України, представники Апарату РНБО України, спеціальних служб, що опікуються питаннями розвідки, зокрема, Служби зовнішньої розвідки України, Служби безпеки України, Головного управління розвідки Міністерства оборони України тощо

 

 

15.10.2009 Круглий стіл «Світова фінансово-економічна криза: українські реалії»

Національний інститут проблем міжнародної безпеки (НІПМБ) при Раді національної безпеки і оборони (РНБО) України спільно з Регіональним представництвом Фонду Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі провів Круглий стіл на тему «Світова фінансово-економічна криза: українські реалії».

 

24.09.2009 Міжнародна конференція “Ризики та загрози безпеці у розширеному Чорноморському регіоні”

25 вересня 2009 р. Національним інститутом проблем міжнародної безпеки при РНБО України за підтримки Регіонального представництва Фонду Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі була проведена міжнародна конференція "Ризики та загрози безпеці у розширеному Чорноморському регіоні". У заході взяли участь посадові особи органів державної влади, представники вітчизняних та зарубіжних науково-дослідних інститутів, вищих навчальних закладів й неурядових організацій та дипломатичних представництв.

24.06.2009 Круглий стіл «Моніторинг та прогнозування у системі національної безпеки України»

25 червня 2009 року в Національному інституті проблем міжнародної безпеки при РНБОУ (НІПМБ) відбувся Круглий стіл на тему «Моніторинг та прогнозування у системі національної безпеки України».

Робота експертів була організована у вигляді 4-годинного “мозкового штурму”, який тривав впродовж двох сесій: «Моніторинг та прогнозування у державній та недержавній системах забезпечення національної безпеки: проблеми координації» (модератор Микола Ожеван, завідувач відділу НІПМБ) та «Моніторинг та прогнозування в процесі імплементації рішень у системі національної безпеки України» (модератор Максим Розумний, завідувач відділу НІПМБ).

 

14.05.2009 Круглий стіл «Актуальні проблеми транспортно-комунікаційної безпеки в Балто-Чорноморсько-Каспійському регіоні: виклики та загрози для України»

15 травня 2009 р. у Національному інституті проблем міжнародної безпеки при Раді національної безпеки і оборони України відбувся "круглий стіл" «Актуальні проблеми транспортно-комунікаційної безпеки в Балто-Чорноморсько-Каспійському регіоні: виклики та загрози для України», організований відділом енергетичної та транспортно-комунікаційної безпеки. У роботі конференції взяли участь представники міністерств, неурядових організацій та наукових установ країни.

 

 

 1 2 3
Стратегічна панорама
Стратегічна Панорама   Національний інститут проблем міжнародної безпеки видає щоквартальний науково-аналітичний збірник "Стратегічна Панорама".

 

Спеціалізована Вчена Рада
Постановою президії ВАК від 12 березня 2008 р. № 14-08/3 в інституті створено спеціалізовану вчену раду Д26.723.01 із правом приймати до розгляду та проводити захист дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) наук зі спеціальностей:

21.01.01 – Основи національної безпеки держави
(паспорт перелiк питань);

21.03.01 – гуманітарна і політична безпека держави;

21.03.02 – регіональна безпека держави;

21.03.03 – геополітика

21.04.01 – Eкономічна безпека держави
(паспорт перелiк питань);

Головою спецради призначено д.філос.н, професора М. А. Ожевана, ученим секретарем спецради - к.політ.н. Т. С. Стародуб.

Видання

Публікації

Моніторинг